Sıkça Sorulan Sorular

Aşağıda müşterilerimizin en çok satın almadan önce sorduğu sorulara cevaplarımızı bulabilirsiniz.


Sorular

Goldace 2017 İtibariyle Hizmet Veren Onaylı Bir Şirkettir. GOLDACE LTD. ŞTİ. Firması Olarak Diğer Satıcılarla Aramızdaki Farklardan Biri Özgün Olmamızdır.Programlarımız Bizler Tarafından Yapılıp Hazılanır, Diğer Satıcılar İse Kendileri Üretim Sağlamaz Bizler Gibi TÜRKÇE BİR YAZILIM Üretmez. YURT DIŞIndan Alım Yaparak Kendi Sermayelerini Koyarak Satış Yapmaktadır. Bu Yüzden Fiyatları Pahalıdır Ancak bizler Kendi Ekibimiz Bünyesinde Üretim Yaptığımız İçin Daha Uygun Fiyatlıdır.

Programlarımız Şifrelenip Sizlere Özel Olarak Teslim Ediyoruz. Peki Bu Teslimat Nasıl Gerçekleşicek. Teslimat Ödeme Yöntemine Göre Değişicektir. Eğer HAVALE Veya Papara Ödemesi Yaparsanız Sağ Alttan Canlı Desteğe Yazarak Anında Teslimat Alabilirsiniz.(Online Ödemelerde Otomatik Olarak Teslimat Yapılır Mail Adresine. Ama Bunlar Bir Kenara Sizler Uygun Görürseniz DİSCORD Üzerinden de Anında Teslimat Gerçekleştirebiliriz. Veya Anlamadığınız Bir Yer Olursa TEAMWİWER Uygulaması İle Sizlere Kurulumda Yardımcı Olup Sizi Son Aşamaya Kadar Götürebiliriz.

Ana Sayfamızdaki Paketlerden Sizlere En Uygunu Hangisi İse Onun Altındaki Satın Al Butonuna Basarsanız Sizleri Ödeme Yöntemlerine Göndericektir.Buradaki Ödeme Yöntemlerinden Birini Seçerek Ödeme Yapabilrisiniz.Daha Farklı Bir Ödeme Seçeneği Talep Edicekseniz Sağ Alttaki Canlı Desteği Kullanarak Yardım Alabilirsiniz.

Goldace Olarak Yayıncı Dostlarımız Yayınlarında Hilelerimizi Kullandığını Gözükmemesinin Sebebi Yayıncı Modumuzudur. Yayınlarda Yazılımlarımız Asla Gözükmez DİSCORD EKRANLARINDA OBS EKRANLARINDA HİLE GÖZÜKMEZ SADECE siz görürsünüz bu sayede kimse hile olduğunuzu anlamaz.

HİÇ! Evet, doğru duydunuz. Programlarımızdaki AntiBypass Sistemi Sayesinde Oyunla Eşdeğer Olamayan Yazılım Oyunda Gözükmicektir. Yani Oyununuz Güncel Ama Hileniz Deil Böyle Bİr Durum Olduğunda Korkmanıza Gerek Yoktur Otomatik Bir BAN Veya AntiCheat Sistemine Yakalanmazsınız Sadece Oyunda Adamlar Gözükmicektir. Bu Sayede Sizler 4 Yıldır Koruma Altınta Tutuyoruz.

Program yalnızca 1 bilgisayar için kullanılabilir. Program yalnızca bir bilgisayara lisanslanır. Eğer lisansınızı sıfırlayıp bir başka bilgisayarda hileyi çalıştırmak isterseniz, Canlı Destek İle İletişime Geçebilirsiniz.

Öncelikle Programlarımızdan Biraz Bahsedelim Programlarımızda Record Anticheat Bypass Koruma Yazılımları İle Korunur Peki Bu Nedemek ? Record AntiCheat Bypass Programlarım Her Açılışta Eski Halini Silip Yenilemesidir. Bu Sayede Herkez Aynı Yazılımı Kullanmamış Oluyor Ve Yakalanmanız En Düşük Seviyelere Düşmektedir Haricen Vangaurd İÇİN Özel Driver(Gizlilik Yazılımı) İle Programlarımızı Ve Sizleri Koruma Altında Tutuyoruz. Yazılımlarımız sizi %50 Korucaktır Yani Bu Sizi Otomatik Banlara Karşı Korumaktır. Geriye Kalan %50 Sizlerin Oyundaki Oynayış Biçimidir. Oyunda İnsancıl Ve Belli Etmeden Çok Kill Almadan Oynarsanız Bir Sorun Yaşamazsınız. Ancak Oyunda İnsancıl Oynamayıp Belli Ederseniz İNCELEMEYE Düşebilirsiniz O Yüzden İnsancıl Oynamanızı Tavsiye Ederiz.

Eğer programda bir sorun ile karşılaşıyor, bir hata alıyor iseniz GOLDACE İle destek talebi oluştururak, teknik destek ekibinden gelen yanıt ile sorununuza 7/24 çözüm bulabilirsiniz.

Bu Şekilde Bir Durumda DEKONT Ödeme Kaydı Ve Lisans Anahtarı Gereklidir. Sağ Alttan Canlı Destek İle İletişime Geçip Anında Destek Alabilirsiniz.

GOLDACE Valorant VE Pubg Ürünlerimiz WİNDOWS 10 TÜM SÜRÜMLER VE WİNDOWS 11 TÜM SÜRÜMLERDE ÇALIŞMAKTADİR. ANCAK WİNDOWS 7 VE 8 DE ÇALIŞMAMAKTADİR..

Şifrenizi unuttuysanız, sağ alttan canlı destek ile iletişime geçip dekont iletmeniz gerekmektedir.

Kredi kartı (Visa, MasterCard, Maestro, İninal, diğer ön ödemeli kartlar ve banka kartları), PAPARA, havale, EFT ile ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca taksit seçenekleri de mevcuttur; Bonus, World, Maximum, Advantage, Paraf, CardFinans vb.

Yapılan ödemeler & satın alımlar 7/24 otomatik olarak işlemektedir. Eklediğiniz bakiyeler anlık olarak bakiyenize eklenmektedir. Otomatik ödeme ve otomatik teslim sistemi sorunsuz şekilde işlemektedir.

Legit: Legit Oynamak Hile Olup Hile Olduğunuzu Belli Etmeden Çok Kill Almadan düzgün Oynayış Sergileyen Oyuncuya LEgit Denir Bu sayede rakipler sizin hile olduğunuzu anlamaz ve sorun yaşamazsınız.
Rage: Spin BOT (mevlana), resolver gibi özellikleri içeren modlara bu isim verilir. Düşmanlarınıza bakmadan bile hepsini aynı anda katledebilirsiniz. Rage kelimesinin Türkçe karşılığı öfkedir. Bu modlar da öfkelendiğinizde başvurup, düşmanlara bakmadan hatta oyuna bile bakmadan herkesi katledebileceğiniz modlardır. Tehlikeyi sevenler için birebirdir :)(NOT: BU ŞEKİLDE KULLANIRSANIZ FAZLA YAŞAMAZSINIZ.))

Bizden Alıp Satış Yapabilrisiniz tabikide bu doğal ve yasaldır.Ancak Sponsor Sağlamıyoruz.

Programlarımızda Herhangi Bir TROJEN VEYA MİNİG VİRÜS VS. yoktur. Programlarımıza izin verdikten sonra virüs programınızı isteğinize bağlı olarak açabilirsiniz.

Genç, dinamik, bilinçli ve olgun bir teknik ekibe sahibiz. 7/24 istekleriniz için çalışıyor ve sorunlarınıza çözüm buluyoruz. Bu konuda rahat olabilirsiniz.

Daha uygun fiyata sahip, daha çok özelliğe sahip ve daha kaliteli bir hile bulamayacağınızın garantisini verebiliriz. Ayrıca Türkiyede Çok Sahtekar Ve Dolandırıcı Vardır. Daha Pahalısı Daha İyidir Diye Başka Bir Yere Gidip Dolandırılmayın.. Daha iyisini bulabilirseniz, onu tercih edin tabii ki :)